Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

Mersin Psikoteknik, sektöründe yüksek kalite standartları ve en iyi hizmetleri sunarak güvenilir bir firma olma hedefiyle ilerlemektedir. Müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan şirketimiz, kısa sürede elde ettiği başarı ivmesiyle daha da yükselmek için kararlı bir çaba içindedir. Merkezimizde, eğitimleri sadece ticari bir amaçla değil, öncelikle eğitim odaklı olarak değerlendiririz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını özveriyle sürdürmektedir.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz bütün eğitimler, ticari amaç güdülmeden yapılmakta ve eğitim odaklı bir anlayışla yürütülmektedir. Yüksek başarı elde etmek için masraftan kaçınmıyoruz. En iyi hizmeti sunmaya devam ediyor ve müşterilerimize en uygun fiyat politikasını benimseyerek eğitimi bir yük olmaktan çıkarıyoruz. Uzun yılların birikimiyle edindiğimiz tecrübe ve bilgiyle hizmet vermeye devam eden kurumumuz, çeşitli belge eğitimleri sunmaktadır.

Mesleki yeterlilik pazarında ve sürücü belgesi pazarında elde ettiğimiz başarı sayesinde, sektörde öncü konumumuzu her geçen gün güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu başarıda uzman, özverili, profesyonel ve kaliteli çalışanlarımızın emeği büyüktür. Mersin Psikoteknik olarak, sunduğumuz eşsiz hizmetle dün, bugün ve yarın her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Özellikle psikoteknik alanında, sürücülerin bedenen veya ruhen sürüşe uygun adaylar olup olmadığını test ettiğimiz kurumumuz, aynı zamanda sürücü belgeleri, taşıma belgeleri gibi önemli belgeleri de vermektedir. Temel amacımız, ticari amaç gütmeksizin, kurumların ve bireylerin trafikte rahat ve güvenli sürüş deneyimini kazandırmaktır. Her işlemi kuralına uygun olarak gerçekleştiriyor ve Ulaştırma Bakanlığı ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Güvenli trafik, en öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve gerekli eğitimleri alanında uzman ekibimizle titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çünkü sizin can sağlığınız ve yayaların can güvenliği, bizim birinci önceliğimizdir. Kalitenin tek ve en doğru adresine hoş geldiniz. Mersin Psikoteknik olarak, size en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz ve güvenli trafikte hep birlikte ilerleyeceğiz.

 

Misyonumuz

Mersin Psikoteknik olarak, insanların güvenli ve sorunsuz sürüş deneyimleri için yolculuğuna destek olmak için buradayız. Misyonumuz trafikteki her sürücünün psikolojik ve fizyolojik açıdan uygunluk testlerinden geçerek, güvenli sürüş standartlarına ulaşmasını sağlamaktır.

Güvenlik ve insan hayatının değerini ön planda tutuyoruz. Her testi titizlikle gerçekleştiriyor, sürücülerin yolculuklarını daha bilinçli ve güvenli bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Çünkü biz, her aracın arkasında bir hayatın olduğunun bilincindeyiz ve bu sorumlulukla hareket ediyoruz.

İnsan odaklı yaklaşımımızla, sürücülerin fiziksel ve zihinsel sağlığını korumak, trafikteki tüm katılımcıların güvenliğini artırmak için çalışıyoruz. Güvenilir ve saygın bir kurum olarak, toplumun sürücülere olan güvenini artırmayı ve trafikte daha bilinçli bir kültür oluşturmayı amaçlıyoruz.

M
Vizyonumuz

İnsanların güvenli sürüş deneyimleri için en güçlü destek sağlayan öncü bir kuruluşlardan birisi olmak.

V

E-Bülten Servisi

Kataloglarımız